Maminkám nablízku - Chůvičky Gigaset hlídají děti od miminek po malé školáky

Také by Vás mohlo zajímat:
Oblázek.cz na Twitter.com
Středa, 21. únor
Svátek dnes slaví Eleonora, Lena, Lenka, Leonora
Novinky na oblázku do Vaší emailové schránky
 
 - Gigaset video
Gigaset video
Rodiče by měli rádi kvůli bezpečnosti své děti na očích 24 hodin denně, to však není v lidských silách. Díky dětské chůvičce, kterou měly možnost používat maminky už v roce 1937, můžeme zajistit bezpečí a pohodlí nejen pro miminka, ale i pro malé školáky.
Německá společnost Gigaset, známá především svými DECT telefony, neustále pracuje na vylepšování používaných technologií, a to nejen u telefonů a tabletů, ale také u dětských chůviček. Díky pokračujícímu vývoji je možné chůvičky párovat s DECT telefony a využívat Gigaset aplikace při péči o děti.
 - Gigaset Audio plus
Gigaset Audio plus
Dosah, zvuk, obraz
Při výběru chůvičky musíme myslet na tři hlavní parametry, které by měla chůvička splňovat. Prvním důležitým parametrem je dosah signálu chůvičky, který se však liší v prostředí uvnitř domu a venku. Signál Gigaset chůviček dosahuje v budově až padesát metrů, což je v běžném rodinném domě naprosto dostačující, venku pak až tři sta metrů. To umožňuje mamince věšet prádlo na druhém konci zahrady nebo přeběhnout přes ulici k sousedce pro trochu mouky, zatímco prcek spí na zahradě v kočárku nebo si hraje na písku.

Dalším důležitým bodem při výběru chůvičky je kvalitní přenos zvuku. Pokud chůvička nepřenáší kvalitní zvuk, nemůžeme mít jistotu, zda v rodičovském aparátu jen chrčí nebo se miminko vzbudilo a pláče. Gigaset přístroje jsou na trhu známé vysoce kvalitním přenosem zvuku díky inovativní technologii HDSP™ - High Definition Sound PerformanceTM.. Ta zaručuje stoprocentní čistotu přenášeného zvuku. Na místě nejsou ani obavy o vysokou spotřebu energie, protože chůvičky jsou vybavené úspornou technologií ECO DECT.

Aby byla bezpečnost našich ratolestí stoprocentní, k zvukovému monitoringu můžeme přidat také digitální video obohacené o technologii nočního vidění. Gigaset nabízí rodičům 3D kameru otočnou o 90° s rozlišením až 300.000 pixelů a barevné displeje na rodičovské jednotce.

Gigaset chůvičky jsou vybavené interkomem s ovládáním hlasitosti pro uklidnění dítěte a dají se aktivovat hlasem. Na chůvičkách dále můžeme zapnout některou z ukolébavek pro klidnější usínání miminka. Je možné si vybrat chůvičku bez displeje, ale k dispozici je také ta s digitálním displejem, který ukazuje teplotu a vlhkost v místnosti pro naprostý komfort dítěte.

Šikovní tatínkové pak navíc ocení, že pokud již doma mají Gigaset DECT stanici a alespoň dvě telefonní sluchátka, mohou si chůvičku sestavit sami bez nákupu dalších zařízení. Vše je možné ještě doplnit o handsfree set, který mamince nebo tatínkovi ulehčí pohyb po domě či po zahradě.
 - Gigaset Audio
Gigaset Audio
V současné době jsou na trhu tři typy chůviček Gigaset:
Základní sada Gigaset PA330 AUDIO - cena od 850 Kč
Gigaset PA530 AUDIO plus s digitální displejem - cena od 1000 Kč
Gigaset PV830 VIDEO s digitálním displejem a kamerou – cena od 3100 Kč
autor: (red)

Diskuze

Opište kód "e67427":
:-):-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-Xlove
Nepřihlášený
21.02.2018 06:42:28
Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I’m happy to find so many useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing.
convert litecoin to usd
Nepřihlášený
20.02.2018 05:50:59
Great content material and great layout. Your website deserves all of the positive feedback it’s been getting.
Ruhrgebiet Guide
Nepřihlášený
18.02.2018 11:01:15
This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives in depth information. Thanks for this nice article.
create mobile app
Nepřihlášený
18.02.2018 07:21:14
I got what you mean , thanks for posting .Woh I am happy to find this website through google.
home insurance
Nepřihlášený
17.02.2018 13:29:50
Thanks for this great post, i find it very interesting and very well thought out and put together. I look forward to reading your work in the future.
new upcoming gadgets latest technology
Nepřihlášený
17.02.2018 10:43:16
Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tips of your post are awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging..
https://www.associateonelogin.com/
jams
16.02.2018 20:33:25
The information you have posted is very useful. The sites you have referred was good. Thanks for sharing..
espanhol intensivo
jams
16.02.2018 12:29:29
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
Panel Beater
jams
15.02.2018 20:16:58
Your website is really cool and this is a great inspiring article. Thank you so much.
Printers and photocopiers
jams
15.02.2018 15:35:27
I am hoping the same best effort from you in the future as well. In fact your creative writing skills has inspired me.
best gaming laptop under 500
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist