Maminkám nablízku - Chůvičky Gigaset hlídají děti od miminek po malé školáky

Také by Vás mohlo zajímat:
 - Gigaset video
Gigaset video
Rodiče by měli rádi kvůli bezpečnosti své děti na očích 24 hodin denně, to však není v lidských silách. Díky dětské chůvičce, kterou měly možnost používat maminky už v roce 1937, můžeme zajistit bezpečí a pohodlí nejen pro miminka, ale i pro malé školáky.
Německá společnost Gigaset, známá především svými DECT telefony, neustále pracuje na vylepšování používaných technologií, a to nejen u telefonů a tabletů, ale také u dětských chůviček. Díky pokračujícímu vývoji je možné chůvičky párovat s DECT telefony a využívat Gigaset aplikace při péči o děti.
 - Gigaset Audio plus
Gigaset Audio plus
Dosah, zvuk, obraz
Při výběru chůvičky musíme myslet na tři hlavní parametry, které by měla chůvička splňovat. Prvním důležitým parametrem je dosah signálu chůvičky, který se však liší v prostředí uvnitř domu a venku. Signál Gigaset chůviček dosahuje v budově až padesát metrů, což je v běžném rodinném domě naprosto dostačující, venku pak až tři sta metrů. To umožňuje mamince věšet prádlo na druhém konci zahrady nebo přeběhnout přes ulici k sousedce pro trochu mouky, zatímco prcek spí na zahradě v kočárku nebo si hraje na písku.

Dalším důležitým bodem při výběru chůvičky je kvalitní přenos zvuku. Pokud chůvička nepřenáší kvalitní zvuk, nemůžeme mít jistotu, zda v rodičovském aparátu jen chrčí nebo se miminko vzbudilo a pláče. Gigaset přístroje jsou na trhu známé vysoce kvalitním přenosem zvuku díky inovativní technologii HDSP™ - High Definition Sound PerformanceTM.. Ta zaručuje stoprocentní čistotu přenášeného zvuku. Na místě nejsou ani obavy o vysokou spotřebu energie, protože chůvičky jsou vybavené úspornou technologií ECO DECT.

Aby byla bezpečnost našich ratolestí stoprocentní, k zvukovému monitoringu můžeme přidat také digitální video obohacené o technologii nočního vidění. Gigaset nabízí rodičům 3D kameru otočnou o 90° s rozlišením až 300.000 pixelů a barevné displeje na rodičovské jednotce.

Gigaset chůvičky jsou vybavené interkomem s ovládáním hlasitosti pro uklidnění dítěte a dají se aktivovat hlasem. Na chůvičkách dále můžeme zapnout některou z ukolébavek pro klidnější usínání miminka. Je možné si vybrat chůvičku bez displeje, ale k dispozici je také ta s digitálním displejem, který ukazuje teplotu a vlhkost v místnosti pro naprostý komfort dítěte.

Šikovní tatínkové pak navíc ocení, že pokud již doma mají Gigaset DECT stanici a alespoň dvě telefonní sluchátka, mohou si chůvičku sestavit sami bez nákupu dalších zařízení. Vše je možné ještě doplnit o handsfree set, který mamince nebo tatínkovi ulehčí pohyb po domě či po zahradě.
 - Gigaset Audio
Gigaset Audio
V současné době jsou na trhu tři typy chůviček Gigaset:
Základní sada Gigaset PA330 AUDIO - cena od 850 Kč
Gigaset PA530 AUDIO plus s digitální displejem - cena od 1000 Kč
Gigaset PV830 VIDEO s digitálním displejem a kamerou – cena od 3100 Kč
autor: (red)

Diskuze

Opište kód "f038de":
:-):-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-Xlove
jams
19.11.2017 13:27:39
Your website is really cool and this is a great inspiring article.
amazing selling machine
Nepřihlášený
18.11.2017 12:51:03
Jedná se o velmi pohodlné zařízení. Nechci prdstavlyayu, jak lidé ranesh byli bez něj
login 192.168.0.1
Jenson
24.10.2017 13:19:23
Rey, is a registered trademark and the Curious George logo is a trademark of Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company and used under license. http://gooddownloadfiles.me From the Results screen you can easily toggle between the table and reticle views as desired.
Kenny
18.09.2017 16:38:53
Thank you for updating the news, very useful! I will advise my friends, and I advise you this application
music paradise pro downloader
music maniac pro
music paradise
nicholasgrove
28.08.2017 15:24:02
You CAN increase your overall penis length and girth. Using an penis extenders can also improve sexual performance and stamina through the process of cell division which can improve blood flow to the penis. Our Peyronies Editions are highly recommended penis straightener devices.
Jonathan Smith
23.08.2017 16:39:12
I have a 2 year old daughter myself and stuff like these were very useful when she was a baby.
Small GPS Tracker
Nepřihlášený
14.08.2017 21:05:18
Have your full playbook at your fingertips & add new plays whenever inspiration strikes. ltwvc13ndll You can configure which services you get notified about in settings.
binasa
01.07.2017 07:19:33
After you have voted, you&'ll be able to see what the rest of the world thinks. download freeware Use the Program Guide to check out upcoming shows featuring your fave brands.
Anne
15.06.2017 12:23:33
It extremely intriguing to peruse and furthermore it makes to peruse to an ever increasing extent. Keep this quality in each post. A decent article is an innovative ability of an essayist. You have tended to your idea and inventiveness in your article in an efficient way.
https://supremeessaywritingservice.com/
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist