Maminkám nablízku - Chůvičky Gigaset hlídají děti od miminek po malé školáky

Také by Vás mohlo zajímat:
Oblázek.cz na Twitter.com
Sobota, 21. duben
Novinky na oblázku do Vaší emailové schránky
 
 - Gigaset video
Gigaset video
Rodiče by měli rádi kvůli bezpečnosti své děti na očích 24 hodin denně, to však není v lidských silách. Díky dětské chůvičce, kterou měly možnost používat maminky už v roce 1937, můžeme zajistit bezpečí a pohodlí nejen pro miminka, ale i pro malé školáky.
Německá společnost Gigaset, známá především svými DECT telefony, neustále pracuje na vylepšování používaných technologií, a to nejen u telefonů a tabletů, ale také u dětských chůviček. Díky pokračujícímu vývoji je možné chůvičky párovat s DECT telefony a využívat Gigaset aplikace při péči o děti.
 - Gigaset Audio plus
Gigaset Audio plus
Dosah, zvuk, obraz
Při výběru chůvičky musíme myslet na tři hlavní parametry, které by měla chůvička splňovat. Prvním důležitým parametrem je dosah signálu chůvičky, který se však liší v prostředí uvnitř domu a venku. Signál Gigaset chůviček dosahuje v budově až padesát metrů, což je v běžném rodinném domě naprosto dostačující, venku pak až tři sta metrů. To umožňuje mamince věšet prádlo na druhém konci zahrady nebo přeběhnout přes ulici k sousedce pro trochu mouky, zatímco prcek spí na zahradě v kočárku nebo si hraje na písku.

Dalším důležitým bodem při výběru chůvičky je kvalitní přenos zvuku. Pokud chůvička nepřenáší kvalitní zvuk, nemůžeme mít jistotu, zda v rodičovském aparátu jen chrčí nebo se miminko vzbudilo a pláče. Gigaset přístroje jsou na trhu známé vysoce kvalitním přenosem zvuku díky inovativní technologii HDSP™ - High Definition Sound PerformanceTM.. Ta zaručuje stoprocentní čistotu přenášeného zvuku. Na místě nejsou ani obavy o vysokou spotřebu energie, protože chůvičky jsou vybavené úspornou technologií ECO DECT.

Aby byla bezpečnost našich ratolestí stoprocentní, k zvukovému monitoringu můžeme přidat také digitální video obohacené o technologii nočního vidění. Gigaset nabízí rodičům 3D kameru otočnou o 90° s rozlišením až 300.000 pixelů a barevné displeje na rodičovské jednotce.

Gigaset chůvičky jsou vybavené interkomem s ovládáním hlasitosti pro uklidnění dítěte a dají se aktivovat hlasem. Na chůvičkách dále můžeme zapnout některou z ukolébavek pro klidnější usínání miminka. Je možné si vybrat chůvičku bez displeje, ale k dispozici je také ta s digitálním displejem, který ukazuje teplotu a vlhkost v místnosti pro naprostý komfort dítěte.

Šikovní tatínkové pak navíc ocení, že pokud již doma mají Gigaset DECT stanici a alespoň dvě telefonní sluchátka, mohou si chůvičku sestavit sami bez nákupu dalších zařízení. Vše je možné ještě doplnit o handsfree set, který mamince nebo tatínkovi ulehčí pohyb po domě či po zahradě.
 - Gigaset Audio
Gigaset Audio
V současné době jsou na trhu tři typy chůviček Gigaset:
Základní sada Gigaset PA330 AUDIO - cena od 850 Kč
Gigaset PA530 AUDIO plus s digitální displejem - cena od 1000 Kč
Gigaset PV830 VIDEO s digitálním displejem a kamerou – cena od 3100 Kč
autor: (red)

Diskuze

Opište kód "e16a8e":
:-):-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-Xlove
Nepřihlášený
21.04.2018 09:46:02
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!
david hoffmeister
jams
20.04.2018 14:24:31
You know your projects stand out of the herd. There is something special about them. It seems to me all of them are really brilliant!
Roofing Denver
Nepřihlášený
19.04.2018 19:03:11

some easy way to play the game fortnite http://fortnitebattleroyaleguide.com
Nepřihlášený
19.04.2018 07:43:14
I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories.
bee logo
Nepřihlášený
18.04.2018 10:03:49
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
a course in miracles
Nepřihlášený
17.04.2018 17:27:41
It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing.
bee logo
jams
17.04.2018 12:08:42
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include.
soumission assurance auto
jams
17.04.2018 07:04:40
I know your expertise on this. I must say we should have an online discussion on this. Writing only comments will close the discussion straight away! And will restrict the benefits from this information.
how to read more books
Nepřihlášený
16.04.2018 09:45:02
The website is looking bit flashy and it catches the visitors eyes. Design is pretty simple and a good user friendly interface.
prime world
Nepřihlášený
16.04.2018 08:28:41
Wonderful article, thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
best wordpress developer
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist