Maminkám nablízku - Co na padání vlasů?

Také by Vás mohlo zajímat:
Opište kód "badd43":
:-):-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-Xlove
Linda
20.11.2017 21:35:54
kolik to vyšetření stojí?
Monika
19.11.2017 10:48:16
já na trichologickém vyšetření byla. A to v www.clinicalhair.cz, tak mrkni
Jana
09.11.2017 21:04:41
Ahoj já jsem vyzkoušela forcapil.cz a mohu jen doporučit. Vlasy mám po něm pevné a lesklé.
Katka
07.11.2017 14:53:54
Ahoj začaly se mi dost lámat vlasy a také trochu padat,mohly by jste mi něco doporučit,ale co už máte vyzkoušené? děkuji
Daniela
05.11.2017 15:50:28
Ahoj, byl jste někdy někdo na trichologickém vyšetření? Doporučíte?
Klára Mrkvičková
06.08.2014 14:58:08
Ahoj holky, když jsem viděla to téma, hned jsem se chtěla také podělit, ale protože tu nemám účet, tak než jsem se zaregistrovala, tak už tu je odpověď stejná, jako jsem chtěla já. Za mě rozhodně OK Gama! Nejen, že mi přestaly padat, dokonce i začaly podrůstat a houstnout. Nebylo to hned, já měla asi 4 lahvičky, ale padat teda přestaly asi po těch 14dnech, možná 3 týdny, ale během toho jednoho balení. Já pak teda pokračovala, protože jsem je chtěla hustější, ale super, nemůžu si vynachválit. Od té doby, co mám tuto zkušenost, tak doporučuji dál, kdykoliv se mi někdo zmíní o problémech s vlasama. Takže si Dani určitě u Moniky objednejte, věřte mi, že nebudete litovat. Kontakt Vám na svoji distributorku už dávat nebudu, když tu jeden máte:-). Tak se mějte hezky a určitě vyzkošejte a přeji, ať jste spokojená:-)
Monika Burianová
06.08.2014 14:49:54
Tak to jsem ráda, že je kamarádka taky spokojená, pevně věřím, že Ty budeš taky:-). Napiš mi, prosím Tě, na email, ať si tady nepředáváme adresy. Můj mail je moncaburianova@seznam.cz. Těším se:-)
Daniela
06.08.2014 14:36:00
Tedy, tak rychlou odpověď jsem ani nečekala. Moc děkuji za radu, o Gamě jsem slyšela. Zrovna minulý týden jsem se bavila s kamarádkou a on mi to doporučovala, že jí také přestaly vlasy padat asi po 10dnech, brala jenom tu jednu lahvičku. Tak jsem ráda, že jsem na Tebe tady narazila, protože jsem úplně zapomněla, jak se to jmenuje a kamarádka je na dovolence:o).. Až jsi to napsala, tak jsem si to uvědomila, že to je určitě ono. Ona nemá na nikoho ani kontakt a když už jsi druhá, kdo mi tu tvrdí, že to fakt pomáhá, tak já si udělám radost a koupím si ji tedy:o) Kamarádka je fakt spokojená, tak snad i já budu:o)
Monika Burianová
06.08.2014 14:31:13
Zdravím Dani, měla jsem naprosto stejný problém a dokonce i Silicu jsem užívala - snad půl roku a bylo to o ničem, nepomohla mi vůbec. Slyšela jsi o OK Gamě+? Já se k ní dostala a hned jsem ji zkoušela, byl to jeden z prvních produktů, které jsem vyzkoušela od této firmy a teda musím přiznat, že jsem byla fakt překvapená. Do 2 týdnů jsem pocítila obrovskou změnu, už nepadaly takové chomáče vlasů a když jsem lahvičku využívala, bylo po padání. Využívala jsem pak ještě jednu, tak jako pro jistotu jsem si říkala a od té doby to je v pohodě:-) jsou to asi 2 roky. Přiznám se, že ji tak jednou za půl roku zase využívám tu lahvičku, pročistí krásně krevní řečiště, tak to dělám pro své tělo:-). I se mi zpevnily nehty a jsem fakt spokojená. Navíc je přírodní, takže žádná chemie do těla. Já jsem na základě svých zkušeností začala s firmou spolupracovat, přivydělávám si, tak kdybys měla zájem, moc ráda Ti povím víc informací. A kdybys chtěla poslat, tak u mě nebudeš platit poštovné... Stojí tedy 900Kč, je na necelý měsíc, ale jak říkám, mně pomohla už ta první lahvička. Stejnou zkušenost má i moje mamka a kamarádka...
Daniela
06.08.2014 14:24:13
Ahoj maminky a všichni návštěvníci, asi 3 měsíce mi padají vlasy, ale fakt hodně.. mám je docela řídké, tak už začínám panikařit.. Beru Silicu nebo jak se to jmenuje, ale vůbec nejsem spokojená. Ten první měsíc to bylo fajn, ale teď je to nějak naprd zase.. Nemáte někdo s něčím dobrou zkušenost?? Budu vám všem vážně vděčná:o)
Autor diskuze
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist