Maminkám nablízku - Školní potřeby pro prvňáčka

Také by Vás mohlo zajímat:
Oblázek.cz na Twitter.com
Sobota, 21. duben
Novinky na oblázku do Vaší emailové schránky
 
Opište kód "1cb224":
:-):-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-Xlove
Fany
18.02.2018 12:07:32
Víte, výroba aktovek se řídí jistými pravidly, která musí dle mého názoru splňovat všichni větší výrobci aktovek. Jediné, co se většinou dle dostupných testů liší je opravdu cena a v některých případech také hmotnost prázdné aktovky. Anatomické prvky vám nevynechá nikdo, takže jsem také toho názoru že často platíte za značku. My se také rozhodli pro značku Stil. Zaprvé preferuji české výrobce, za druhé jsem chtěla hezký český vzor a ne americké pohádkové ,,hrdiny'' a za třetí byla aktovka nejlehčí, pod 1kg.
Nepřihlášený
27.10.2017 06:45:45
Peti já teda nemyslím že za kvalitu se musí vždy připlatit. mám už hodně z kušeností s tím, že mnohdy platí člověk právě akrát za značku která je známá a lidi se holt nechají oblbnout a jsou s davem! U potravin to vidím například v lídlu který má kvalitní potraviny a přitom za rozuné ceny...Jak jsem už psala i u aktovek to tak asi bude, je spousta značek a některé jsou fakt drahé. my máme stil a jsme spokojení!
No nevím jestli nízka cen...... Zobrazit historii
Adéla
12.10.2017 06:23:15
Dobrý den, můj syn jde do školy o rok později, prptože špatně mluvil a tak jsme dlouho navštěvovali logopedii, ještě stále si trošičku, jak se říká šlape na jazyk, ale už je šikovný a hlavně se hrozně snaží, aby zapadl...Narozeniny tedy 7 let má za týden a tak jsem mu včera objednala aktovku a penál a další věci, kdo má děti tak to zná co je potřeba! Já měla konkrétní požadavky a to především na motiv! syn miluje traktory, prptože děda je zemědělec a tak byla jasná volba tento:https://www.stil.cz/skolni-aktovka-zetor Jsem zvědavá co mi na něj řekne, anle myslím že bude radostí brečet, je to totiž cíťa!
PavlaM
21.09.2017 18:16:58
Souhlasím s tím že zakvalitu je potřeba mnohdy připlatit, obzvláště u potravin to tak mám, že raději koupím například dražší kvalitní jogurt ve skleničce...Pečivo raději přímo z pekárny,nikoli z řetězců a vajíčka kupuji domácí. Co se ale týká nákupu školních potřeb, tak jsem dala na kamarádku nakoupila někde uprostřed, tím myslím cena versus kvalita...Prodejce Stil, totiž nabízí kvalitní věci ale za celkem příjemné ceny!Celý set, včetně penálu desek a ptlíku na přezůvky jsem koupila tuším za 2200 a to myslím fakt ujde. Někde totiž stojí jen aktovka 3500 a to už si myslím, že člověk platí jen za značku!
Petra
25.08.2017 20:05:26
No nevím jestli nízka cena a kvalita jdou nějak dohromady. Zkuste sledovat slevy, jinak nevím. Za kvalitu si člověk musí vždycky připlatit. Třeba, jak psal Filip. Ta Arsuna, celkem známá značka. Možná vyšší cena, ale myslím, že je to zase na oplátku dost kvalitní.
Denisa
25.08.2017 19:58:28
Nevíte kde najdeme kvalitní, ale za levnější cenu aktovku nebo batoh?
Filip
21.08.2017 20:31:09
No joo. Arsuna je kvalitní...to ano.
Danka35
15.08.2017 14:35:10
Ahoj, maminky, osobne si myslím, že škodlivosť materiálu sa má chápať ako nevhodne použitý materiál = škodlivý materiál; v mnohých prípadoch sa jedná o plasty, ktoré vypúšťajú chemické látky či už do kože alebo cez nosné dierky. Môže sa taktiež jednať o predmety, ktoré by nevyhovovali podľa zákonov európskej únie. Ale to je samozrejme len môj názor :) Osobne si väčšinou vyberám veci radšej drahšie ako lacné :) I keď porovnám slovenský a český trh s aktovkami, tak je to o moc lacnejšie ako napr. taká aktovka u vás v ČR. Teraz som objednávala pre svoju dcérku školskú aktovku: https://www.stil.cz/skolni-aktovka-pony. K eshopu som sa dostala náhodou cez jeden odborný článok a už mi aktovka prišla a vyzerá naozaj dobre a kvalitne a čo viac si môžem priať ako to, že je to od českého výrobcu :)
Lily
24.07.2017 19:19:02
To by mě taky zajímalo ta škodlivost
Mini
14.07.2017 16:30:30
Chtěla jsem se Vás zeptat...v čem spočívá škodlivost školních pomůcek maminky?
Autor diskuze
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist