Maminkám nablízku - Fotosoutěž: Zdravé mlsání

Také by Vás mohlo zajímat:
Oblázek.cz na Twitter.com
Sobota, 21. duben
Novinky na oblázku do Vaší emailové schránky
 
Čokoláda, sušenky, zmrzlina, bonbony, různé dortíky...kdo z nás by občas takovou dobrůtku sobě nebo svým dětem nedopřál...? Existuje ale mnohem lepší varianta, než tělo trápit nadbytečnými kaloriemi a tuky, můžeme přeci mlsat i zdravě! Nevíte jak? Inspirací vám mohou být například zdravé svačinky od Choceňské mlékárny, za jejíž spolupráce nyní vyhlašujeme novou fotosoutěž: Zdravé mlsání!
Zdokumentujte, jak děti baští zdravé mléčné výrobky, pijí mléko či ovocné koktejly, jedí celozrnný chléb namazaný bylinkovou pomazánkou, pochutnávají si na ovoci či zeleninovém salátu a dalších lahůdkách, která jsou nejen dobré, ale hlavně prospívají jejich tělíčku.

Neváhejte a zaregistrujte se! Můžete vyhrát tři poukazy v hodnotě 1.000 Kč, které do soutěže věnovala společnost Choceňská mlékárna.
 -
O Choceňské mlékárně
Choceňská mlékárna je výrobcem řady známých mléčných produktů, jako je Choceňské pomazánkové máslo, Choceňské smetanové jogurty nebo pomazánky Fit Line. Za své produkty získala mnoho ocenění, např. Mlékárenský výrobek roku 2009 a 2010, naposledy pak Mls Pardubického kraje 2010. Etiketou s touto chráněnou značkou tak nyní mohou být označeny produkty Choceňské pomazánkové – vanilka a Choceňské pomazánkové s čokoládou. Recepty, informace a novinky můžete najít na speciálních stránkách www.schutidotoho.cz. Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s více než osmdesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. O nejvyšší kvalitu výrobků, potvrzenou i udělením značky KLASA, pečuje přibližně sto pracovníků společnosti. Více na www.chocenskamlekarna.cz.
Soutěž byla ukončena 15.11.2010 23:59:00
Do výsledků mohou být zařazeny příspěvky, které mají alespoň 10 hlasů. Zde je žebříček s průběžnými výsledky (pouze 20 příspěvků s nejlepším hodnocením).
Průběžné hodnocení svého příspěvku naleznete ve vašem deníčku v rubrice "Moje rodina".

1. místo

Poukázka...

... v hodnotě 1.000 Kč na odběr výrobků Choceňské mlékárny.
 -

2. místo

Poukázka...

... v hodnotě 1.000 Kč na odběr výrobků Choceňské mlékárny.
 -

3. místo

Poukázka...

... v hodnotě 1.000 Kč na odběr výrobků Choceňské mlékárny.
 -
© Copyright 2009 WEBGARDEN s.r.o.
Jakékoliv užití obsahu včetně jeho převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování bez souhlasu WEBGARDEN s.r.o. je zakázáno.
TOPlist